Kadıköy Evde Sağlık

Hasta Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Nilsu Keskin
Evde pansuman tedavisi sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan ayağımıza kadar doktor geldi. Hızlı ve bizim için çok kolay olan evde sağlık için çok teşekkür ederim. Hastane bizlere göre çok uzak mesafede, telefonda Kadıköy Evde Sağlık hizmetlerini aradığım zaman kısa sürede hemen geldiler teşekkürler.
Pelin Aksoy
Kadıköy Evde Sağlık ekibine çok teşekkür ederim, aradığımız zaman hemen derdimizi anladılar ve kısa süre içerisinde adresimize gelerek hasta olan ananem için tedaviye başladılar. Ananemin durumu şuan çok iyi, evde sağlık hizmetiniz için teşekkür ederiz ilerleyen günlerde evde hemşire hizmetinizden de faydalanmak isteriz.
İpek Keleş
Ara ara oksijen desteğine ihtiyaç duymakta olan dedem için Kadıköy Evde Sağlık ekibinin kontrolü altında düzeli olarak evde oksijen tedavisinden faydalanıyoruz. Ekip arkadaşlar düzenli olarak bizleri arayıp bilgi alıyorlar, acil ihtiyaç durumunda hemen evimize gelerek müdahalede bulunuyorlar.
Sezgin Hatipoğlu
Kaza geçirmiş olan abim için hastaneye gitmek oldukça zordu, evde pansuman yapılması gerekiyordu. Hemen Kadıköy evde sağlık ekibini aradık ve kısa süre içerisinde attığımız konuma gelerek hemen pansuman işlemlerine başladılar. Ekip arkadaşlara çok teşekkür ederim, bizleri de bilgilendirdiler.
Gökay Bulut
Ateşim çıktığı için hiç halim yoktu, Kadıköy Evde Sağlık ekibini aradım gelip ilk önce muayene ettiler beni sonrasında ise hızlı bir şekilde tedaviye başladık. Serum taktılar ve bir kaç hap verdiler, sonrasında ise kısa sürede hemen kendimi toparladım. Korona zamanında hastaneye git-gellerden pek hoşlanmazdım teşekkürler.
Eray Yavuz
Kadıköy'de evde serum değişimi hizmeti veren tek sağlık kuruluşlarından biri diye bilirim. Ekip arkadaşlarının tamamı yüzü gülüyordu, pandemi sürecinde birçok önemleri almışlardı ve evimize gelerek dedemin serumunu değiştirdiler. İşlerinde oldukça profesyonel, sadece bir kişi gelecek beklerken epey bir donanımlı halde geldiler.
Sizi Arayalım
Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Kadıköy Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.