Kadıköy Evde Sağlık

Sizi Arayalım

shape

Kadıköy Evde Sağlık

Kadıköy Evde Sağlık
Evinize sağlık, evde bakım ve sağlık hizmeti arayan aileler için, sevdiklerine kişiselleştirilmiş, tercih edilen birincil sağlık hizmeti sağlamaktır.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
İpek Keleş
Ara ara oksijen desteğine ihtiyaç duymakta olan dedem için Kadıköy Evde Sağlık ekibinin kontrolü altında düzeli olarak evde oksijen tedavisinden faydalanıyoruz. Ekip arkadaşlar düzenli olarak bizleri arayıp bilgi alıyorlar, acil ihtiyaç durumunda hemen evimize gelerek müdahalede bulunuyorlar.
Pelin Aksoy
Kadıköy Evde Sağlık ekibine çok teşekkür ederim, aradığımız zaman hemen derdimizi anladılar ve kısa süre içerisinde adresimize gelerek hasta olan ananem için tedaviye başladılar. Ananemin durumu şuan çok iyi, evde sağlık hizmetiniz için teşekkür ederiz ilerleyen günlerde evde hemşire hizmetinizden de faydalanmak isteriz.
Eray Yavuz
Kadıköy'de evde serum değişimi hizmeti veren tek sağlık kuruluşlarından biri diye bilirim. Ekip arkadaşlarının tamamı yüzü gülüyordu, pandemi sürecinde birçok önemleri almışlardı ve evimize gelerek dedemin serumunu değiştirdiler. İşlerinde oldukça profesyonel, sadece bir kişi gelecek beklerken epey bir donanımlı halde geldiler.
Sezgin Hatipoğlu
Kaza geçirmiş olan abim için hastaneye gitmek oldukça zordu, evde pansuman yapılması gerekiyordu. Hemen Kadıköy evde sağlık ekibini aradık ve kısa süre içerisinde attığımız konuma gelerek hemen pansuman işlemlerine başladılar. Ekip arkadaşlara çok teşekkür ederim, bizleri de bilgilendirdiler.
Nilsu Keskin
Evde pansuman tedavisi sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan ayağımıza kadar doktor geldi. Hızlı ve bizim için çok kolay olan evde sağlık için çok teşekkür ederim. Hastane bizlere göre çok uzak mesafede, telefonda Kadıköy Evde Sağlık hizmetlerini aradığım zaman kısa sürede hemen geldiler teşekkürler.
Gökay Bulut
Ateşim çıktığı için hiç halim yoktu, Kadıköy Evde Sağlık ekibini aradım gelip ilk önce muayene ettiler beni sonrasında ise hızlı bir şekilde tedaviye başladık. Serum taktılar ve bir kaç hap verdiler, sonrasında ise kısa sürede hemen kendimi toparladım. Korona zamanında hastaneye git-gellerden pek hoşlanmazdım teşekkürler.
shape1
Kadıköy Evde Sağlık

Sıkça Sorulan Sorular

Evde Bakımın Avantajları Nelerdir?

Evde sağlık hizmeti, evinize sağlık hizmeti sayesinde sizlerde hastaneye gitmeyerek zamandan tasarruf edebilir ve Covid-19 döneminde daha çok insanla temas etmeden tedavi olabilirsiniz. Evde bakım sayesinde, herhangi bir hastane psikoloijisi yaşamaz ve bu durum karşısında yaşam kaliteniz daha yükselmiş olacaktır. İstediğiniz bütün sağlık hizmetlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veriyor Musunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak saha da sürekli olarak 7/24 olarak sağlık ekip arkadaşlarımız mevcut. 7/24 Hizmet vermekteyiz.

Evde Hangi Tedavileri Yapıyorsunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak, evde muayene, hemşirelik hizmetleri, hasta bakımı, evde fizik tedavi, glutatyon tedavisi, ozon tedavisi, enjeksiyon, serum tedavisi, vitamin takviye tedavi, oksijen tedavi, sonda takma ve değişimi, nazogastrik sonda değişimi, yanık tedavisi, yara tedavisi, kulak delme, covid-19 testi ve yatak yarası tedavisi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Diğer tedavilerimiz ve aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Evde sağlık hizmeti sunduğumuz için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliriz. Bizlere ulaşabilmek için; 0537 061 28 11 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Kadıköy Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.