Kadıköy Evde Sağlık

Hakkımızda

shape
Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık
Evinize sağlık, evde bakım ve sağlık hizmeti arayan aileler için, sevdiklerine kişiselleştirilmiş, tercih edilen birincil sağlık hizmeti sağlamaktır.

Kadıköy Evde Sağlık hizmetleri olarak kurulduğumuz ilk andan hala sağlık sektörüne dayalı tıbbi tedavi hizmetlerine devam etmekteyiz. Hastaların talebi üzerine ambulans hizmetleri, yanık tedavisi, kulak delme, sonda takılma tedavisi, koronavirüs ve pcr testleri, fizik tedavi, vitamin ve mineral takviyeleri, ozon tedavisi gibi pek çok işlem tarafımızdan yürütülmektedir. Yedi gün yirmi dört saat boyunca talep edilen sağlık hizmetleri ilgili kişilere yönlendirilmektedir. Sağlık sektöründe ilk iş günümüzden itibaren müşteri memnuniyeti gereği güvenirlik ilkeleri ve etik kurallar gereği doğrultusunda çalışarak hastalarımıza eksiksiz ve doğru zamanda doğru tedaviyi sunmayı amaçlamaktayız. Kadıköy Evde Sağlık hizmetleri il ve ilçe sağlık merkezleri tarafından onaylanmış kişiler tarafından çalışmakta ve yetkili personel tarafından sağlık hizmeti alınabilmektedir. Evde bakım hizmetlerinin hasta üzerindeki amacı ise kişinin rahatsızlığının doğru tespiti yapılması, hastalığın tahlil ve tetkiklerinin yapılması ile iyileşmesinin sağlanmasıdır. Bu süreçte hastaların yataklı ya da ayakta hasta olmak üzere kişilere en uygun tedavi uygulanmaktadır.

Kadıköy Evde Sağlık hizmetleri veren kurumlar olarak vizyonumuz ve misyonumuz bakanlık tarafından onaylanmış lisans derecesine sahip hemşire, hasta bakıcı ve uzman hekimler ile çalışarak kişilerin hastalıklarının tespitini ortaya koyup uygun tedavinin uygulanmasıdır. Yatakta hastalar için saatlik, aylık gibi farklı periyotlarda zaman dilimleri ile ödeme yapılabilmektedir. Hasta memnuniyeti ve güvenirliği için uzman kadromuz ile beraber çok kısa bir sürede acil vakalar ile de çalışılmaktadır. Coronavirus pandemisi ile beraber kişiler hastaneye gidemediğinde ya da virüslerden korunmasının gerektirdiği hastalıklarda evde bakım hizmetlerini tercih ederek kişiler kendilerini daha kolay bir şekilde koruyabilir. Kadıköy Evde Sağlık hizmetleri her yaştan ve her koşulda insanın başvurabileceği ve en kısa sürede geri dönüt alarak hizmete başlanan bir sağlık hizmetidir.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Nilsu Keskin

Evde pansuman tedavisi sayesinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan ayağımıza kadar doktor geldi. Hızlı ve bizim için çok kolay olan evde sağlık için çok teşekkür ederim. Hastane bizlere göre çok uzak mesafede, telefonda Kadıköy Evde Sağlık hizmetlerini aradığım zaman kısa sürede hemen geldiler teşekkürler.

Eray Yavuz

Kadıköy'de evde serum değişimi hizmeti veren tek sağlık kuruluşlarından biri diye bilirim. Ekip arkadaşlarının tamamı yüzü gülüyordu, pandemi sürecinde birçok önemleri almışlardı ve evimize gelerek dedemin serumunu değiştirdiler. İşlerinde oldukça profesyonel, sadece bir kişi gelecek beklerken epey bir donanımlı halde geldiler.

Pelin Aksoy

Kadıköy Evde Sağlık ekibine çok teşekkür ederim, aradığımız zaman hemen derdimizi anladılar ve kısa süre içerisinde adresimize gelerek hasta olan ananem için tedaviye başladılar. Ananemin durumu şuan çok iyi, evde sağlık hizmetiniz için teşekkür ederiz ilerleyen günlerde evde hemşire hizmetinizden de faydalanmak isteriz.

Gökay Bulut

Ateşim çıktığı için hiç halim yoktu, Kadıköy Evde Sağlık ekibini aradım gelip ilk önce muayene ettiler beni sonrasında ise hızlı bir şekilde tedaviye başladık. Serum taktılar ve bir kaç hap verdiler, sonrasında ise kısa sürede hemen kendimi toparladım. Korona zamanında hastaneye git-gellerden pek hoşlanmazdım teşekkürler.

İpek Keleş

Ara ara oksijen desteğine ihtiyaç duymakta olan dedem için Kadıköy Evde Sağlık ekibinin kontrolü altında düzeli olarak evde oksijen tedavisinden faydalanıyoruz. Ekip arkadaşlar düzenli olarak bizleri arayıp bilgi alıyorlar, acil ihtiyaç durumunda hemen evimize gelerek müdahalede bulunuyorlar.

Sezgin Hatipoğlu

Kaza geçirmiş olan abim için hastaneye gitmek oldukça zordu, evde pansuman yapılması gerekiyordu. Hemen Kadıköy evde sağlık ekibini aradık ve kısa süre içerisinde attığımız konuma gelerek hemen pansuman işlemlerine başladılar. Ekip arkadaşlara çok teşekkür ederim, bizleri de bilgilendirdiler.
shape1
Kadıköy Evde Sağlık
Sıkça Sorulan Sorular
7/24 Hizmet Veriyor Musunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak saha da sürekli olarak 7/24 olarak sağlık ekip arkadaşlarımız mevcut. 7/24 Hizmet vermekteyiz.

Evde Bakımın Avantajları Nelerdir?

Evde sağlık hizmeti, evinize sağlık hizmeti sayesinde sizlerde hastaneye gitmeyerek zamandan tasarruf edebilir ve Covid-19 döneminde daha çok insanla temas etmeden tedavi olabilirsiniz. Evde bakım sayesinde, herhangi bir hastane psikoloijisi yaşamaz ve bu durum karşısında yaşam kaliteniz daha yükselmiş olacaktır. İstediğiniz bütün sağlık hizmetlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Evde sağlık hizmeti sunduğumuz için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliriz. Bizlere ulaşabilmek için; 0537 061 28 11 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Evde Hangi Tedavileri Yapıyorsunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak, evde muayene, hemşirelik hizmetleri, hasta bakımı, evde fizik tedavi, glutatyon tedavisi, ozon tedavisi, enjeksiyon, serum tedavisi, vitamin takviye tedavi, oksijen tedavi, sonda takma ve değişimi, nazogastrik sonda değişimi, yanık tedavisi, yara tedavisi, kulak delme, covid-19 testi ve yatak yarası tedavisi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Diğer tedavilerimiz ve aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Kadıköy Evde Sağlık
Kadıköy Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Kadıköy Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.